کتاب پاستیل های بنفش

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-پرفروش ترین رمان های ایران

جکسون در خانواده¬ای چهار نفره زندگی می¬کند. پدر او بیمار شد و کارش را از دست داد. مادر جکسون به عنوان پیش خدمت در رستوران¬های مختلف مشغول به کار است، اما زندگی برایشان خیلی سخت می¬گذرد و از نظر مالی تحت فشار هستند. تا الان یک بار مجبور شده¬اند که همه¬ی دار و ندار خود را بفروشند و برای مدتی در ماشین خود زندگی کنند. بعد از چند سال دوباره با مشکل مواجه شده¬اند و احتمال اینکه دوباره مجبور شوند در ماشین زندگی کنند¬، خیلی زیاد است. جکسون که خود را فردی منطقی می¬داند سعی می¬کند برای خانواده¬اش دردسر درست نکند، اما حضور دوست خیالی¬اش کرنشا چارچوب ذهنی¬اش را به هم می¬زند. کرنشا که گربه¬ای بسیار گنده است، اولین بار که خانواده جکسون بیخانمان شد، به کمک جکسون آمد تا بتواند مشکلاتش را راحت تر پذیرفته و آنها را حل کند. این بار نیز به سراغ جکسون آمده است و حضورش ماجراهایی را در پی دارد.


خرید کتاب پاستیل های بنفش
جستجوی کتاب پاستیل های بنفش در گودریدز

معرفی کتاب پاستیل های بنفش از نگاه کاربران
پس از سال گذشته، کاترین Appegate ما با داستان â € OEO منحصر به فرد و غیر قابل مقایسه ایوانا € برنده، ناگهان، نویسنده برمی گرداند بازدید کنندگان قفسه پرتغالی را با کتاب دیگری که در آن طول می کشد یک حیوان destaque.â مقاله € œCrenshawâ € (Booksmile، 2016) â € \"با زیر عنوان گربه خیالی بزرگ â €\" داستان جکسون، ده ساله برای آنها زندگی هرگز بسیار آسان بود می گوید. مشاغل مختلف بدبختی که مادر و بیماری دژنراتی پدرش باعث پول می شوند، خیلی کم است که خانواده چیزی ندارند که بخورد و موظف است زندگی کند یک ون به دلیل عدم پرداخت از پدر و مادر renda.Os به دنبال پنهان کردن مشکلات جکسون، همیشه در نظر گرفتن یک نگرش مثبت به زندگی، اما این فقط باعث می شود که کودک حتی بیشتر رنج می برند در برابر جهل از واقعیت است. در این زمینه، Crenshaw، یک گربه غول پیکر و تخیلی، هر زمان که کودک دقیق تر باشد، \"حسن بزرگ بودن فرصت\" را ارائه می دهد، اگرچه شرایط \"زمان مناسب برای داشتن دوست، حتی خیالی، جکسون زمان سختی در باور به وجود Crenshaw وجود دارد، زیرا پسر، که می خواهد به عنوان یک دانشمند، \"را دوست دارد واقعیت ها و چیزهای واقعی\". خواهد شد وجود دارد £ explicaçà cientÃfica به یک گربه غول پیکر است که عاشق لثه بنفش و حمام حباب؟ (...) در میان سحر و جادو، explicaçÃμes lógicas و فقدان آنها، یک € € œCrenshawâ شامل بازیکن حساسیت به لمس و امیدوارم، نشان دهد که چگونه دوستی، اتحاد و کمک متقابل می تواند خود را در برابر بزرگترین دغدغه ها متقاعد کند. کنید: http: از آنجا â € à © œamigo یکی می آید که در زمان مناسب به شما یادآوری که à © importanteâ € £ .Opinià من در خدا از کتاب کامل //deusmelivro.com/mil-folhas/cre ...

مشاهده لینک اصلی
پس از دوست داشتن Applegates The One و Only Ivan، من نمی توانستم صبر کنم تا Crenshaw را بررسی کنم. یک بچه و دوست خیالی او، یک گربه غول پیکر؟ من هستم! و من نا امید شدم (امتیاز کامل: â®®œœ®âœ®Â½) جکسون نمی کند خود را دوست پسر تصور دوست پسر. هز برای رفتن به کلاس پنجم، به خاطر Petes. او طرفدار حقایق است، به همین دلیل است که او می خواهد زمانی که رشد می کند دانشمند باشد. درست بعد از کلاس اول، جکسون برای اولین بار یک قایق سواری بزرگ بچه سیاه و سفید را از طریق یک پارکینگ در یک اسکیت بورد کشف کرد. این اولین جلسه آنها بود. پس از آن او به نام او دوست خیالی Crenshaw.While جکسون خود را در ثروت خود را از دانش در مورد حقایق تصادفی، عمدتا در مورد حیوانات، او را با پدر و مادر خود را ناراحت. آنها خوش بین هستند، همیشه به سمت روشن نگاه می کنند ... آنها جوک زدند. آنها عمل احمقانه انجام دادند آنها تصور کردند همه چیز خوب است. جکسون می داند همه چیز خوب نیست او می بیند که همه چیز اتفاق می افتد او حقیقت را میخواهد، نه شادابی و شادابی غلط. @ دوستان عجیب و غریب مانند کتاب هستند. ایجاد شد، لذت می بردند، سگ و گوش می کردند و پس از آن تا زمانی که نیازمند دوباره بودند، دوباره از آنها دور می شد. @ Applegates Crenshaw، همانند The One و Only Ivan، موضوعی سخت را به گونه ای قرار می دهد که جوانان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند درک خواهد کرد او خوانندگان را مجبور می کند تا به واقعیت های دردناک نگاه کنند و نیروی آن را از منظر جدید احساس کنند - کسی که درد را تجربه می کند.

مشاهده لینک اصلی
پیش از خواندن: همه می دانم این است که توسط ژان Feiwel ویرایش شده و این به اندازه کافی برای من. KA و JF از یک تیم غیر قابل توقف هستند. â € | Animorphs، باقی مانده، خانه شجاع، هر کسی؟ ETA پس از ایو رمان را خواند: CRENSHAW علاوه بر کتاب های متوسط ​​درجه Katherine Applegates نیز دوست داشتنی است. این داستان ده ساله جکسون، خواهر کوچکش رابین، سورتمه Aretha (به نام Artha Franklinâ € |love آن!)، و والدین شگفت انگیز آنها است که سعی دارند کارها را انجام دهند. حتی زمانی که سخت است. حتی زمانی که آنها تصور می کنند که اشتباه نکرده اند. جکسون مردی واقعی است؛ او دوست دارد زمانی که همه چیز سیاه و سفید است. اما بازگشت Crenshaw، دوست دوران کودکی او، برای جکسون برای به دست آوردن هیچ چیز تمام حقایق طول می کشد. گاهی اوقات مبهم کمی تار می زند تنها موضوع من این است که من می خواستم که کتاب طولانی تر شود! من صفحات ARC خودم را برای پیدا کردن داستان بیشتر نداشتم! گاه !!! :-) این کتاب به بررسی MS (مولتیپل اسکلروز)، بی خانمانی، بچه فقیر و رشد می کند. این یک پیشرو خوب برای سقوط به محل توسط آمی ژانگ و سنت هر چیز توسط سارا Dessen. رمان Zhangs با دوست خیالی و موضوع سنگین برخورد می کند، در حالی که دسنس والدین خود را با MS می شناسد.

مشاهده لینک اصلی
آخرین کتابی که به شوهرم گوش می داد قبل از مرگ او تنها و تنها ایوان بود. همه چیزهایی که من می توانستم به آن فکر کنم این بود که آرزو می کردم که کسی آن را بخواند تا با صدای بلند بخواند. من عاشق توکیتر یک مجموعه مدارس از اقلام برای کمک به پناهگاه بی خانمان محلی tgeir. در این کتاب باریک احساسات و صحبت های زیادی در مورد Ther وجود دارد. همانطور که من خواندن پیدا کردم نقل قول مورد علاقه و گفت: آه، من نیاز به صفحه را به یاد داشته باشید. به نظر من 222 عدد مورد علاقه من است. @ دوستان عجیب و غریب مانند کتاب هستند. ایجاد شد، لذت می بردند، سگ و گوش داشتند، و پس از آن تا زمانی که نیازمند دوباره بودند، بارگیری شد. @ مردم همیشه از من می پرسند که آیا من می خواهم یک کتاب کودک بنویسم، اما من همیشه آن را دوست ندارم! من خیلی باهوشم. هیچ چیز بهتر از این نیست که این کتاب را به دست معلمان و کودکان بسپاریم که می توانند از آن برای ایجاد همدلی و سازگاری استفاده کنند که من باور دارم که جهان را نجات خواهد داد. Bravo Feiwel و دوستان!

مشاهده لینک اصلی
کتاب: جکسون و خانواده اش در زمان های سخت افتاده اند. هیچ هزینه ای برای اجاره وجود ندارد. و نه برای غذا خیلی. پدر و مادر او، خواهر کوچک و سگ خود را مجبور به زندگی در minivan خود. باز هم @ دوستان خیالی مانند کتاب هستند. ایجاد شد، لذت می بردند، سگ گوش و زخمی شدند، و سپس آنها را تا زمانی که مورد نیاز دوباره بود، جمع شده بود. @ این یک داستان شیرین در مورد یک موضوع سخت است، و تن فقط برای درجه میانی (8-12 ساله) خوانندگان فصل ها واقعا کوتاه هستند و فقط ترکیب درستی از چیزهای سخت و طنز وجود دارد، با این حال به عنوان یک خواننده بزرگسال، بیشتر از یک داستان حذف شدم. من این را به عنوان راهی برای کاوش در این موضوعات با بچه ها توصیه می کنم، و آن را یک کتاب خواندن / با صدای بلند / بحث می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پاستیل های بنفش


 کتاب زندگی برازنده من
 کتاب کتابخانه عجیب
 کتاب هر روز یک قدم نزدیک تر
 کتاب تمام آنچه پسر کوچولویم باید درباره دنیا بداند
 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
 کتاب واقع نگری