معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)

اثر جیمز پاترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-پرفروش ترین رمان های ایران

Claire Washburn, Chief Medical Examiner thinks its going to be a busy night at the morgue when two bodies show up at the morgue but she is even more surprised when only one of them is dead! Since Lindsay Boxer is away on a much needed vacation with her husband Joe, Rich Conklin takes on the case of millionaress that returns from the dead was found in a hotel left for dead with her lover (not her husband) dead on top of her. How is this woman alive and who thought they killed her? James Patterson invites us into yet another of gritty mysteries with the skilled and gutsy women of the Murder Club.


خرید کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
جستجوی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** من یک طرفدار Patterson نیستم، اما با شخصیت های بازی های پنهان شیء بر اساس سری (که بسیار عالی بود) آشنا بودم و زمانی که آخرین کتابم را برای منتظر قطار به پایان رساندم چیزی کم بود. ، نویسنده به ما جزئیات بیشتری در مورد پس زمینه سری اضافه کرد، از جمله موارد ضروری، و این چیزی است که از فردی که دارای پس زمینه نسبتا ناچیز بود - نوعی خواننده بود که نویسنده سعی داشت با آن کوتاهی کند. بعضی از نمایشگاه ها روی زنان، مشاغل و روابط آنها مورد نیاز بود، اما نه جزئیات رستوران های مورد علاقه خود. پایان، همانطور که دیگر خوانندگان اشاره کرد، عجله داشت و شخصیت های محیطی به نظر می رسید تغییر چند شخصیت. پترس PTSD به عنوان توضیحی برای تیراندازی وحشیانه وحشیانه او در پایان ارائه شده است، و نویسنده ما را آماده همدردی برای او می کند، اما بازجویی نهایی او را نشان می دهد که از نظر اجتماعی کودکانه است. آیا جوآن واقعا سعی کرد رابطه را شکست دهد، و اگر چنین است، چرا؟ از آنجا که می دانست پیتر بی ثبات بود؟ اگر چنین است، آن نیاز به توسعه بیشتر. او همچنین به عنوان آمورال می آید و من کاملا نمی فهمم که چرا زنان در انتها به آن اعتقاد دارند (به یاد داشته باشید که او از آمبولانس نمی خواست، نه فقط برای پیتر، بلکه برای سیندی) یا اینکه چرا طلاق او را دیده است پیروزی برای او. او می دانست که وقتی ازدواج کرد رابرت با او ازدواج می کرد، و او از او عاجز بود. ممکن است حدس بزنیم که رابرت فقط در پولش علاقه مند بود، اما مجددا مورد تحقیق قرار گرفت. فکر می کنم کتاب اگر قوی تر از او بود، قوی تر شده بود.

مشاهده لینک اصلی
محقق پزشکی یکی از کتاب های Patterson's BookShots است، مجموعه ای از نشریات کوتاه کوتاه که می توانند به سرعت بیشتر از یک رمان کامل با عنوان خوانده می شوند، کتابی است که برای غلبه بر غیر خوانندگان طراحی شده است. این BookShot خاص شامل سری موفقیت آمیز خانم های Patterson است. دو نفر در یک اتاق هتل کشته و کشته شدند و به مأموریت کلیر رسیدند. پس از شنیدن یک سر و صدا، کلر متوجه می شود که یکی از این دو هنوز زنده است. پترسون و پترو ما را از طریق تحقیق هدایت می کنند. به نظر من، محقق پزشکی ضعیف نوشته شده است. اگر چه این طرح جذاب است، به عنوان مثال، گفت و گو به عنوان یک توصیفگر احساس می شود: «آیا این کار را انجام دادید؟» رفت و به همین ترتیب. من از سری سریال قتل خانم ها لذت می برم، و این BookShot به من فرصت داد تا به طور مختصر این جهان را ببینم. با این حال، من فکر می کنم که فرآیند تجزیه این کتابخوانی خاص را از دست داده است. اگر چه کتاب برای آن مناسب است، من می خواهم پترسون طرح را به یک رمان کامل با نوشتن بهتر تبدیل شده است. من سری را تحسین می کنم - من فکر می کنم که قصد Patterson با BookShots قابل ستایش است - اما من فکر می کنم که با این کتاب خاص، کیفیت را برای راحتی به دست آورد.

مشاهده لینک اصلی
Claire Washburn معاون پزشکی در حال آماده شدن برای تشخیص روزی است که او زن را کشف می کند، مرد مرده است و به مرگی آورده است، در واقع زنده است. به همین ترتیب یک مورد جالب برای اعضای باشگاه قتل زنان آغاز می شود که در آن هیچ چیز به نظر نمی رسد بسیار معقول و در عین حال، به طریقی، قطعات کوچک در حال سقوط به جای. لینسای دور از جو با لذت بردن از تعطیلات هفته مستحق است، و غول به بررسی شرایطی که جوان مورفی را به جاده مورفی آورد، در واقع، هنوز مرده است. جوان ادعا می کند که هیچ چیز را به یاد نمی آورد، حتی این که چگونه او زخمی گلوله در شانه او را رنج می برد. اما جواهرات الماس او گم شده است. آیا این یک سرقت ساده است یا چیزی شبیهتر در پشت این پیچیدگی است؟ توسعه شخصیت حداقل از آنجایی که شخصیتهایی که قبلا در مجموعه ای از رمانهای کامل به کار رفته اند، به خوانندگان سریال آشنا هستند. مانند داستان های دیگر در سری کتاب Shots، داستان روایت همراه، پیچ و تاب و تبدیل به عنوان رمز و راز آشکار می شود. این یک خواندن سریع است، همانطور که همه کتابها نیز دیده می شود، اما این داستان کوتاه لذت بخش باید طرفداران سری سری قتل های خانم زن باشد یا شاید به عنوان یک مقدمه ای جذاب برای سری باشد. توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که به نوشتن یک رمان می پردازد، نباید بیش از حد سخت باشد که حقایق را مستقیما در اختیار داشته باشیم. آیا جوآن مورفی 24 یا 48 ساعت از دست رفت؟ چگونه می توان یک نفر را برای اطلاع رسانی در San Bernardino از سان فرانسیسکو پرتاب کرد، در حالی که این امر شامل بیش از 6 ساعت در یک طرفه می شود؟ چیزهای کوچکی مثل این باعث می شوند که من به عنوان یک کتاب پاترسون بیت را بچرخانم. من از این نویسنده استفاده می کنم، بدون فکر کردن و فکر کردن به احساس حساسیت، وقتی که به پیشینه شخصیت ها می رسد، اما این کتاب احمقانه است. دو نفر در یک اتاق هتل مرده اند، ممکن است یکی از آنها پس از مرگ نداشته باشد، یک نفر از دست رفته 24 یا 48 ساعت، یک مثلث عشق یا راحتی با یک فرد اضافی، PTSD و گلوله پرواز کند. این همه در من است که من تصمیم گرفتم این کتاب را انتخاب کنم. تنها کیفیت بازخرید این است که Claire Washburn باعث می شود بیش از یک ظاهر عبور، که من از آن لذت بردم از آنجایی که او یکی از شخصیت های از قتل باشگاه زنان است که مورد توجه بسیار کمی قرار گرفته است.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که معاون پزشکی Claire Washburn انجام کالبد شکافی را انجام می دهد، او صدای ناله و سپس یک سرفه از یکی از کشوهایی که بدن آنها نگه داشته می شود. باز کردن کشو، او می یابد که بدن زنده است و زن نمی داند که او چگونه شلیک کرد اما می داند که او چه کسی است. غول کنکلین کارآگاه فرستاده شده برای تحقیق است. زن در یک اتاق هتل با بدن مردی که در سراسر او پراکنده بود پیدا شد. او سه بار شلیک شده بود اما زن به غنی گفت که او مرد را نمی داند. غنی می داند که داستان بیشتر از آنچه که می گوید وجود دارد. پس از خواندن این داستان کوتاه، از خودتان بپرسید «نقطه آن چه بود؟ آیا نویسندگان سعی دارند صفحات خالی را پر کنند؟ اگر چنین بود، کاغذ هدر رفت. این کتابفروشی مسخره است و قطعا نمایش خوبی از توانایی نوشتن هر دو پترسون یا پترو نیست.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


#داستان معمایی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #داستان جنایی - #دهه 2010 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #پرفروش های ایران کتاب - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز -
#انتشارات مجید (به سخن) - #جیمز پاترسون - #مهدی قربانی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


 کتاب پس از تو
 کتاب کیمیاگر
 کتاب پاستیل های بنفش
 کتاب زن همسایه
 کتاب پیش از سقوط
 کتاب جنگجوی عشق