کتاب پیرمرد صدساله ای که از پنجره ی خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد

اثر یوناس یوناسن از انتشارات نشانه - مترجم: جلال رضایی راد-پرفروش ترین رمان های ایران

مرد ۱۰۰ ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد رمانی است سرراست و مفرح و شگفت‌انگیز و گاه حتی قهقه‌آور که با هوشمندی و تخیلی غنی شخصیت اصلی‌اش را ناخواسته در میانه مهم‌ترین رخداد‌های تاریخی قرار می‌دهد. این رمان در جهان با توفیقی چشمگیر روبه‌رو شده است و با انتشار ترجمه‌های آن در ۳۵ کشور بیش از ۸ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.


خرید کتاب پیرمرد صدساله ای که از پنجره ی خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد
جستجوی کتاب پیرمرد صدساله ای که از پنجره ی خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد در گودریدز

معرفی کتاب پیرمرد صدساله ای که از پنجره ی خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست داشتم! شاید تا به حال برای منزل پیرمرده ای وجود داشته باشد! من کاملا این مرد پیر را تحسین کردم! چنین شیرینی و زندگی بسیار جالبی را که در نقاط کلیدی تاریخ درگیر است، هدایت می کند. (هرچند من یک یا دو فصل از این فصل های تاریخی را کشف کرده بودم) به طور مستقیم به داستان رسیدم و داستان درخشان بود. خیلی از رویدادهای غیرمنتظره و لحظات این کتاب. شخصیت های بزرگ از جمله بازرس اصلی. درخشان بود و من تمام راه را از طریق آن نگه داشتم. اگر در همه صادقانه من داستان اصلی را نسبت به قطعات تاریخی طولانی تر ترجیح دادم، اما خیلی از آنها نیز لذت بردند. دوستش داری

مشاهده لینک اصلی
اگر من می توانستم این کتاب را در مدرسه بخوانم به جای کتاب های ناپایدار، تاریخ اولول را زنده می کرد. من از شخصیت های تاریخی و حوادث با داستان زندگی آلان، متمایز شدم، از کاراکتر ها، غم و اندوه از آن همه چیز و البته چیزی که دوست ندارم در مورد یک فیل باشد، لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
در کل کتاب جادویی :) فورست نوعی از احساس احساس. من هیچ وقت کتابی مثل این ننوشتم. نویسنده به من چند بار تعجب کرد که چطور انتظار داشته باشم و اغلب لبخند بر صورتم داشته باشم. نوعی کتاب جالب سرگرم کننده است.

مشاهده لینک اصلی
@ من یک زندگی جذاب دارم. @\n-William Shakespeare.Oh، چه FUN این را خوانده بود! یک لذت واقعی. همسر من اولین کسی بود که آن را در یک تعطیلات اخیر بخورید و در حالی که این کار را انجام می داد، او با خشم وحشت زده و خجالت زده گفت: من کسی را دوست داشتم هیونا و کوکابورا در اتاق هتل ما شل شده اند! اوه، شما باید این را بخوانید، کوین! شما باید آن را بخوانید! @ او درخواست کرد (و همینطور هم بود). آلن کارلسون در آستانه تولد صدهزار سالگی از خانه های قدیمی بیرون می آید. او در حال اجرا از سوی مقامات، در دمپایی های آغشته به ادرار، مانند یک پیرزن جیسون بورن. این یک صد ساله است که چیزی برای از دست دادن ندارد. Hes قبلا منجر به وجود جیوه و این آخرین hurray گیلاس برای تاج زندگی از hurrahs.Crazily شگفت انگیز و لذت بخش خنده دار، ما تماشای این مرد تلاش quixotic در سرعت حلزون رسوایی، هر چند او لاک پشت به دنباله های خود را hare.Bolt \u0026 amp ؛ سطل ممکن است به عنوان یک نام بزرگ برای یک فروشگاه سخت افزاری شبیه باشد، اما اینها در حقیقت احضار احمقانه هستند که بخشی را در داستان بازی می کنند. در جوانان او، کارلسون هرگز از هر 9 زندگی اش، حتی در یک مرحله استفاده کرده بود جالب است که به استالین پیشنهاد می شود که او بتواند با سبیل هایش فریاد بزند بهتر است. من در حالی که خواندن این رمان پر جنب و جوش را تحسین کردم، فریاد زدم و فریاد زدم، و اگر این استخوان استخوان خنده دار شما را غرق نمی کند، من نمی دانم چه خواهد شد! دوست ندارم در مورد این کتاب این است که بهترین قسمت از روز برای تایپ عنوان طول می کشد! :) UPDATE: اگر شما قبلا از کتاب لذت بردید، Id مایل به توصیه به فیلم دی وی دی، که من امروز تماشا کردم. https: //www.amazon.co.uk/Hundred-Year...https: //www.amazon. com / 100 ساله-C ...

مشاهده لینک اصلی
اولین فکر من در پایان این کتاب (و این فکر منفی است اما واقعا نمی شود) این است که آن خیلی طولانی تر از من فکر کردم این خواهد بود. و من می گویم که منفی نیست، چرا که واقعا چقدر می تواند از یک مرد 100 ساله که از پنجره خارج می شود انتظار داشته باشد؟ خوب، آلن کارلسون معمولی 100 ساله نیست و این کتاب آن را به شما ثابت کن. من قبل از شروع آن برخی از بررسیها را خواندم و بسیاری از مردم این کتاب را به فیلم Forrest Gump مقایسه کردند. پس از اتمام کتاب، متوجه شدم که من یک بار به فورست گامپ فکر نکردم و هیچ مقایسهای نداشتم. (شاید من فارست گامپ را به اندازه کافی دیده ام). من لذت بردم از خواندن این کتاب لذت بردم زیرا بسیار هوشمندانه خنده دار است و با بسیاری از شخصیت های تاریخی پر شده است که رفته اید که چگونه آلان با آنها ارتباط برقرار کرد. از طرف رئیس جمهور ترومن / جانسون / نیکسون، مائو تسه تونگ، کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل، استالین و برژنف، داستان آلن باور نکردنی و بیش از حد است. اما واقعیت این است که، گاهی اوقات، زندگی می تواند خیلی غیر قابل باور باشد، باید درست باشد. روایت بین تاریخ Allans و آنچه اتفاق می افتد به او پس از او از پنجره افراد سالخورده به خانه در 100 روز تولد او می آید. این واقعیت که آلن در یک خانه قدیمی است، به شما اعتماد می کند که یک مرد قدیمی است که مدت ها در حال خراب شدن است، اما در حقیقت تنها چند ماه در منزل بوده است و تنها پس از آنکه او خانه خود را به آسمان. صدای جالب توجه: این کتاب به همراه آلن از طریق ماجراهای گذشته و حال خود ساخته شده و باعث می شود که خواننده احساس بدی داشته باشد که بر خلاف آلان، آنها دارای یک قهوه با حداقل یک رهبر پیشین کمونیست بوده اند (چه نوع زندگی من منجر شده است) ، که آواز خواند، رقصید، نوشید، خورد، و قهوه - و بسیاری از آنها. من از آلن به عنوان یک شخصیت بسیار خفیف، با هیچ علاقه ای به سیاست و مذهب برخوردار نیستم و به همین دلیل کار و سفر به هر تعداد مکان سیاسی و مذهبی را تجربه می کنم. داستان و شخصیت ها خیلی خوب ترکیب شده و جریان می یابند، و در حالی که این کتابی نبود که من نمی توانستم آن را کنار بگذارم، زیرا می دانستم که چه اتفاقی می افتد، علاقه من را حفظ کرد و از آن لذت بردم. به علاوه ... نمی توانید آن را امیدوار باشید - اگر شما بدبختی داشته باشید تا آن را به سن 100 سالگی برسانید، به اندازه کافی شجاع خواهید بود که از پنجره بیرون بروید و دوباره شروع کنید؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیرمرد صدساله ای که از پنجره ی خانه سالمندان زد به چاک و ناپدید شد


 کتاب سیزده دلیل برای این که
 کتاب خاطرات زمستان
 کتاب ژاکت آبی
 کتاب پیرمرد و دریا
 کتاب واقع نگری
 کتاب تئوری انتخاب