کتاب پیرمرد و دریا

اثر ارنست همینگوی از انتشارات افق - مترجم: نازی عظیما-پرفروش ترین رمان های ایران

رمان پیرمرد و دریا یکی از مشهورترین رمان‌های ارنست همینگوی است؛ داستان این رمان درباره یک پیرمرد ماهیگیر است و داستان بزرگترین صید او را روایت می‌کند. وقایع و اتفاق‌هایی که در این رمان رخ می‌دهد همگی ساده و باورپذیر هستند که این از نکات مثبت این رمان است. ارنست همینگوی در رمان پیرمرد و دریا، پیروزی و شکست را به صورت واقع‌گرایانه‌ای ترسیم می‌کند که این امر باعث جذابیت این رمان شده است.


خرید کتاب پیرمرد و دریا
جستجوی کتاب پیرمرد و دریا در گودریدز

معرفی کتاب پیرمرد و دریا از نگاه کاربران
همينگوی شانس: مرد قديم و سيا بايد امروز به مونتگومري، آلاباما رانده شود. همانطور که دیروز انجام دادم این سفر طولانی در بزرگراه 82 است. از شهرستان توسکلوزا، از طریق Bibb، Chilton، Autauga، کمی Elmore، و در نهایت Montgomery. طول سفر متفاوت است. این بستگی به آب و هوا دارد، همیشه. منحنی های راه از طریق جنگل های کاج. تا درجه تند و تیز و از طریق پیچ خم پیچ و تاب که به نظر می رسد توسط یک مهندس مست ساخته شده است. و همیشه کامیون های چوب خرد شده وجود دارد که از مسیرهای خاکی با بارهای سنگین سیاههها خارج می شوند. کامیون اغلب طول سفر را تعیین می کند. گرچه من اغلب یک کتاب واقعی را در دست من نگه می دارم، اخیرا زمان من در ماشین من را منجر به گوش دادن به کتاب های صوتی کرده است. کتابهایی که از خواندن آنها می دانم. چند بار، چند بار. کتاب هایی که روی کیبورد کتابخانه من کپی می کنم. این است که چگونه به ارنست همینگوی می روم به پیرمرد و دریا گوش کنم. باید آماده باشم. این تمام وقت من است امروز. من وقتی که برگشتم بیشتر می نویسم چند بار من تعجب می کنم چرا من این کار را انجام می دهم سپس من فکر می کنم پاسخ این است بخشی از دلیل که من همچنان به بازگشت به این رمان است. بیشتر به دنبال

مشاهده لینک اصلی
به تازگی خواندن این یکی را به بچه های من. آنها آن را دوست داشتند من آن را دوست داشتم پرویز هیمینگورز خیلی فریبنده ساده و واضح است و در عین حال بسیار قدرتمند است. عزم و ارادهی Santiagos، و به خواستگاری و پیروزی او، به رغم آن، به دلیل زندگی وحشتناک و دشوار او یکی از پر جنب و جوشترین عکسهای سالخورده بود و به آرامی به آن شب نروید @ که هرگز با آن مواجه شدم. و پسران برایش عجیب بود. آنها این کتاب ها را بیشتر نمی نویسند.

مشاهده لینک اصلی
من این رمان را خسته کننده، تکراری و غیرفعال ساختم. همینگوی درباره یک پیرمرد می نویسد که ماهی را در دریا شکار می کند. مرد در حالی که در قایق خود ایستاده است، برخی از انعطاف پذیری را نشان می دهد. همینگوی در موضوعاتی مانند زندگی و مرگ، طبیعت و روابط انسان و حیوانات قرار می گیرد. نوشتنش هیچ چیز خاصی در مورد آن ندارد، به غیر از احساس کسالت دیگران به مثابه @ concision @ یا @ sparseness به نظر می رسد. شاید به نظر من این غم انگیز است که ما این کتاب را تا حد زیادی به تصویر کشیدن از قدرت و شجاعت، زمانی که خیلی بهتر، کتاب های پیچیده تر و جالب تر وجود دارند که از شخصیت هایی هستند که از برهمکنش زناشویی، نژادپرستی، بیماری و غیره غافل می شوند. در کل، یک تصویر خوب پشتکار، اما چیزی بیش از آن نیست. همچنین، همینگوی اجتناب از نشان دادن زنان در راه جنسیتی در «پیرمرد و دریا» - شاید به این دلیل که هیچ زن در این کتاب را شامل نمی شود. * گیف را از من گریه کن

مشاهده لینک اصلی
من مطمئن نیستم که درباره این کتاب بگویم. این مرا به اشک داد. هر صفحه زیبا، نفیس و کاملا شکل گرفته است. داستان بسیار ساده است، اما همه مواد لازم برای در ذهن خوانندگان را در خود جا داده و در آنجا بمانند. یک شاهکار که برای همیشه با من باقی خواهد ماند.

مشاهده لینک اصلی
هنگام نوشتن یک رمان نویسندگان باید افراد زنده را ایجاد کنند؛ مردم شخصیت نیستند شخصیت کاریکاتور است. اگر نویسنده بتواند مردم را در آنجا زندگی کند، ممکن است شخصیت های زیادی در کتابش وجود نداشته باشد، اما ممکن است کتاب او به عنوان یک کل باقی بماند؛ به عنوان یک نهاد؛ به عنوان یک رمان اگر مردم نویسندۀ صحبت از استادان قدیمی است؛ از موسیقی؛ از نقاشی مدرن؛ از حروف یا علم پس از آن باید از کسانی که در رمان صحبت می کنند. اگر آنها از این موضوعات صحبت نکنند و نویسندگان آنها را از آنها صحبت کنند، او فریبکار است و اگر خودشان درباره آنها صحبت کند، نشان می دهد که چقدر او می داند و سپس نشان می دهد. مهم نیست که چقدر خوب است عبارت یا تقلید او ممکن است اگر او آن را قرار می دهد در آن است که کاملا ضروری و غیر قابل تعویض نیست، او کار خود را برای خودخواهی خراب می کند. پرویز معماری است نه دکوراسیون داخلی و باروک پایان یافته است. برای یک نویسنده که تفسیرهای فکری خود را ارائه می دهد، که ممکن است به عنوان مقدمه ای با قیمت پایین به فروش می رسد، به دهان شخصیت های مصنوعی ساخته شده است که در صورت رضایت دادن به عنوان افرادی در رمان، اقتصاد خوبی است، اما ادبیات را نمی سازد . افرادی که در یک رمان کاراکتر نیستند، باید از تجربیات متماسین نویسنده، از دانش خود، از سر او، از قلب او و از همه او وجود داشته باشد. اگر او تا به حال موفقیت و جدی بودن را به دست آورد و آنها را از بین ببرد، آنها دارای بیش از یک بعد هستند و مدت زیادی طول خواهد کشید. HEMINGWAY پیرمرد و داستان قاعده در هاوانا، پیر مرد، هشتاد و چهار روز بدون گرفتن ماهی رفتند، شاگردش Manolin توسط پدر و مادر او گفته شده بود برای پیوستن به یکی دیگر از قایق به دلیل بد شانسی SantiagoUnder the way he had بسیاری از تجربه های مزاحم. چه چیز وحشتناکی به او می رسد؟ - همه چیز در مورد او قدیمی بود به جز چشم او و آنها همان رنگ به عنوان دریا بودند و شاد و undefeated.Hemingway به نظر می رسد می گویند که زندگی و کتاب سقوط به الگوی مشابه ، آسان به خواندن، داستان است که به شما می آموزد که در دراز مدت، و به دنبال یک فرم بالاتر از موفقیت است. کار بزرگ است که اجازه می دهد تا برای محدوده قابل توجهی از تفسیر ممکن است، آن را یک تجربه محسوس برای من است. داستان الهام بخش از مبارزه خط داستان به راحتی اجرا می شود، به ما اطلاع دهید که از طریق کلمات ساده اتفاق می افتد .. -چقدر رنج می برید؟ مقدار زیادی - شما ماهی را فقط برای زنده نگه داشتن و فروش مواد غذایی به قتل رسانده اید، شما برای غرور به قتل رسیده اید. این کتابی است که من بارها و بارها می خواهم خواندن آن را بدانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیرمرد و دریا


 کتاب فن گرل
 کتاب هنر عشق ورزیدن
 کتاب جادوی نظم
 کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است
 کتاب کیمیاگر
 کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر