کتاب چهار موش کور

اثر جیمز پترسون از انتشارات پرسمان - مترجم: سعیده رجبی-پرفروش ترین رمان های ایران

الکس صلیح در مورد سخت ترین مورد از حرفه او - یکی که خطر زندگی از نزدیک ترین دوست و شریک خود، جان سمپسون است. در آستانه استعفا از سوی پلیس دی سی، کارآگاه الکس صلیب می داند که نمی تواند این مورد را رد کند. جانش سامپسون، شریک او، یک دوست است که برای قتل ساخته شده است و به محوطه گاز رسیده است. متهمان او؟ ارتش ایالات متحده. به عنوان یک زن جدید در زندگی کراس ها امیدوار کننده است در مواجهه با از دست دادن ویرانگر در خانه، کراس و سامپسون در برابر کدهای افتخار و سکوت و سه قاتل بی رحمانه بالا می روند. اما یک تهدید بزرگتر در انتظار است: کنترل کننده آنها، یک نابغه مرگبار است که Cross به اعماق جدید ترور معرفی خواهد کرد. آخرین از چهار موش نابالغ.


خرید کتاب چهار موش کور
جستجوی کتاب چهار موش کور در گودریدز

معرفی کتاب چهار موش کور از نگاه کاربران
خوب نیست آب نبات مغز اما چیزی در مورد آن شیرین نیست. بیش از حد گرافیک، کلیشه، معمولی، قابل پیش بینی است. وقت خود را تلف نکن من آن را انجام دادم و پشیمان شدم.

مشاهده لینک اصلی
مانند خالکوبی رمان کارآگاهی.

مشاهده لینک اصلی
عالی! یکی دیگر از کتاب عالی! این باعث می شود که شما تا آخر به فکر باشید. من هر کتابی را که توسط جیمز پترسون نوشته شده است بسیار توصیه میکنم!

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از هیجان انگیز از Patterson پایدار است. Alex Cross و زندگی خانوادگی او دوباره برجسته است. کمی خسته اما همیشه هیجان زده به خواندن چگونه الکس حل موارد.

مشاهده لینک اصلی
بهترین الکس صلیب تا کنون. 10/10. فقط تعداد درست جادوگران و گوزن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار موش کور


 کتاب تارک دنیا مورد نیاز است
 کتاب عشق چیست؟
 کتاب روان کاوی از نگاه فروید
 کتاب درمان شوپنهاور
 کتاب خلق شدگان یک روز
 کتاب راه نفوذ بر دلها