کتاب کیمیاگر

اثر پائولو کوئیلو از انتشارات نشر ثالث - مترجم: حسین نعیمی-پرفروش ترین رمان های ایران

کیمیاگر با ترکیب سحر و جادو، عرفان، خرد و تعجب، تبدیل به یک کلاسی مدرن شده است، میلیون ها نسخه در سراسر دنیا فروش می کند و زندگی خوانندگان بی شماری را در سراسر نسل ها تبدیل می کند. شاهکار پالو کوئلسوس به داستان عرفانی سانتیاگو، یک پسر چوپان اندولسیایی می پردازد که می خواهد به جستجوی گنجینه های دنیوی بپردازد. تلاش او او را به ثروت های مختلف متفاوت تبدیل می کند و بسیار رضایت بخش تر از آن که تصور می کرد. سفر Santiagos ما را در مورد حكمت ضروری گوش دادن به قلبهای ما، به رسمیت شناختن فرصت و یادگیری خواندن چیزهایی كه در امتداد مسیرهای زندگی زندگی می كنند، و مهمتر از همه، به دنبال رویاهای ما می آموزد.


خرید کتاب کیمیاگر
جستجوی کتاب کیمیاگر در گودریدز

معرفی کتاب کیمیاگر از نگاه کاربران
در نهایت، خودم را از طریق فصل های گذشته کشیدم در این کتاب انواع مختلفی از اشتباه وجود دارد. من نمی دانم کجا شروع کنم گسل اصلی آن است که تشدید عمق و عظمت است، در حالی که کل در واقع واقعا کم عمق است. به هر حال، بعدا بیشتر می شود

مشاهده لینک اصلی
DNF * من را ناراحت کرد ðŸ'Ç🠻

مشاهده لینک اصلی
خیلی بد و ناخوشایند. فقط وحشتناک بیش از حد دراماتیک، موعظه، خسته کننده، بی معنا و دردناک است. بعضی از تم ها چیزی از یک فرقه به نظر می رسند، و نه فقط نوشتن، بلکه @ plot @ کاملا غیر اصلی است. من همچنین نمیتوانم معنای کتاب را پشت سر بگذارم شاید این به این دلیل است که من مذهبی نیستم اما واقعا به نظر می رسید که من به عنوان یک مزدور، مسیحی به سفر اسیدی رفتم، و این نتیجه بود- نه خطبه ای در مورد شکوه دین مبدل به عنوان یک کتاب کمک به خود است. برای یک کتاب که بسیاری از چیزها را بیان کرد، آن را به پایان رساند و هیچ چیزی را به هیچ وجه نگفت. همچنین، به جای کنار گذاشتن، عبارت \"Personal Legend @\" در این کتاب نسبتا کوتاه 56 بار ذکر شده است. بله، من شمارش کردم کتاب خیلی خسته کننده بود و من هیچ کاری نکردم. 56 باران لعنتی، و هنوز هم مایه تاسف کامل به من است. EDIT 12/10/15: من از طریق کپی من از این به برخی از دلیل برگشته است، و متوجه شدم که چگونه بسیاری از یادداشت های عصبانی ساخته شده در حاشیه زمانی که من آن را بخوانم. (من معمولا در کتاب هایم نمی نوشتم، اما من این را خریدم و از آن متنفر بودم، بنابراین تصور نکردم که بتوانم آسیب بزنم.) اسکریبلاگ های من را بسیار خوشنود و خواندن و خشمگین ساختن، بنابراین بعضی از آنها را در زیر قرار دادم، اگر می خواهید بدانید که تجربه خواندن این کتاب چطور بود (علاوه بر اینکه به آرامی و دردناکی از بین رفته بود). به نظر می رسید که خطوط من هیچ مرزی را نمی شناخت ... من با موعظه ای کاملا عصبانی شدم. از لحاظ فیزیکی شرایط خیلی ناراحت شدم. با این همه خسته شدم که من فقط آن را خفه کردم. من کنجکاو بودم. بیشتر از همه من فقط چند بار در مورد اینکه گوسفندان مریض خودم را می گویم چند بار تکان خوردم و شما می توانید میزان خستگی و آرامش خود را مشاهده کنید. در آخر، من فکر می کنم که تعداد دفعات گریختن گوسفند در این کتاب مناسب است؛ بعد از همه، به نظر می رسد که مردم به عنوان یک گله از آن به دام می روند. برای همین زمان حال، من فقط سعی می کنم این حباب خیره کننده یک کتاب را از ذهنم برای همیشه پاک کنم.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب متنفر بودم - زمانی که من آن را تمام کردم، آن را بر روی زمین گذاشتم و اگر آن را با وام گرفته نشد، آن را مستقیما در جعبه بگذارید. به طور معمول حداقل یک کیفیت برای یک کتاب وجود دارد - با این حال کیمیاگر هیچ کدام را ندارد. صادقانه بفهمم که چه کسی در آن می بیند. 8 ساله می تواند آن را بخواند و حتی احتمالا خسته کننده خواهد بود. منظورم این است که هر تحقق ظاهری دراماتیک، ظاهرا ساده است. و حتی راه نوشته شده ساده بود، منظورم این بود که وقتی کودک شما بودی یادت میاد و در یک کتاب چیزی توضیح میداد و شخصیت را به آن تکرار کرد، مانند آسمان ابر، ممکن است امروز باران ببارد. تام به مادرش می گوید @ به نظر می رسد مثل باران @ (من می دانم مثال crap!) خوب این چیزی است که کل کتاب آن را دوست دارد !! و داستان حتی ارزش آن را ندارد - اساسا بیش از 150 صفحه طول می کشد تا به شما چه سرنوشتی بدهد. زباله زدن

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب زیبا بود. من خیلی خوشحالم که این را در مدرسه می خوانیم! پایان دادن به قلب من را لمس کرد و آنقدر متفاوت بود. من در حال برنامه ریزی برای رد کردن این به زودی هستم. این خیلی خوب است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من طرح و تنظیمات را دوست داشتم! من این را برای همه توصیه میکنم. این ماجراجویی قلبخواری یک لبخند بزرگ برای صورت شما به ارمغان می آورد. سانتیاگو شپارد اندلس است. او رویاهایی از همان رویاهای که در آن یک فرد به او می گوید که به دنبال گنجینه اش در اهرام ایزدی می رود، رویای خود را حفظ کرد. کل کتاب در مورد او یادگیری چیزهای مختلف و درس و پیدا کردن گنج خود را. این ماجراجویی شکار گنج شما را سرگرم نگه می دارد! این داستان در مورد شخصیت ها نبود، در مورد این گنج و ماجراجویی بود. من شخصیت ها را دوست داشتم، اما داستان بیشتر روی این ماجراجویی و گنجینه تمرکز کرد. این کتاب کوتاه و شیرین بود و من آن را در 30 دقیقه به پایان رساندم! این یک خواندن سریع بود، برای هر کسی که علاقمند به رویاها است، من این را برای شما توصیه می کنم. این خیلی خوب است!!!!!!!! اما حالا، من باید برای آزمون امتحان کنم که بر روی این کتاب است! به هر حال، به من اعتماد کن ... کتاب واقعا خوب است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کیمیاگر


 کتاب انسان و سمبول هایش
 کتاب انسان در جستجوی معنی
 کتاب فرزندان هورین
 کتاب دوازده صندلی
 کتاب پول
 کتاب پاسخ های کوتاه به پرسش های بزرگ